18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Trilogjisë

Etiketim: trilogjisë

Holyfield: Jemi në bisedime për kompletimin e trilogjisë me Tyson

0
23 vite pas rimeçit të tyre të famshëm, Mike Tyson dhe Evander Holyfield janë në bisedime për një tjetër duel. Dy ikonat amerikane të boksit,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS