18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Triesten

Etiketim: Triesten

Shaban Murati: Përgjigja e quizit historiko-politik shqiptar për Triesten

0
Diplomati, analisti dhe gazetari Shaban Murati në një postim në Facebook shkruan: Përgjigja e quizit historiko-politik shqiptar për Triesten. Në vitin 1992 Sali...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS