18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tribunat

Etiketim: tribunat

Shala inspektoi punimet në tribunat dhe zhveshtoret në stadiumin e qytetit

0
Drejtori i Drejtorisë për Kulturë, Rini dhe Sport, Fitim Shala, në kuadër të aktiviteteve të drejtorisë, sot e ka vizituar stadiumin e qytetit "Liman...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS