17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Trgetonin

Etiketim: trgetonin

Tregtonin medikamente mjekësore kontrabandë, arrestohet administratori dhe farmacistja në Tiranë

0
Dy persona janë arrestuar në Tiranë, pasi kontrabadonin medikamente mjekësore. Shtetasit me iniciale E. H., 44-vjeç dhe G. B., 27-vjeçe akuzohen për veprat penale “Kontrabanda...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS