18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Trevor Noah

Etiketim: Trevor Noah

Trevor Noah dhe Minka Kelly ndahen pas gati dy vitesh së bashku

Trevor Noah dhe Minka Kelly ndahen pas gati dy vitesh së...

0
Çifti i njohur Trevor Noah dhe Minka Kelly janë ndarë.Dyshja thuhet se i kanë dhënë fund romancës pas gati dy vitesh së bashku."Ata janë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS