18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tretjes

Etiketim: tretjes

Vlerat e fibrës shkojnë përtej stomakut dhe tretjes

0
Fibra dietike është një ushqyes me bazë bimore, një lloj karbohidrati që nuk shpërbëhet në molekula sheqeri të tretshme. Fibra është e rëndësishme për...

Lakra e gjelbër ndihmon në sistemin e tretjes

0
Nëse dëshironi të përmirësoni shëndetin tuaj të tretjes, lakra e pasur me fibra është mënyra më e mirë. Kjo perime jeshile është plot me fibra...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS