9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tretje

Etiketim: tretje

Uji i vakët, sekreti për një tretje më të mirë

0
Uji i vakët, sekreti për një tretje më të mirë Një gotë me ujë të vakët është kura më e mirë për tretjen, refluksin, aciditetin...

Ja pse duhet të përdorni qumështin e dhisë për tretje të...

0
Tretja e mirë dhe produktet e bulmetit janë gjithnjë një kombinim shumë i diskutueshëm. Kjo për shkak se ushqimet që përmbajnë laktozë, për shumë...

Pini këtë pije freskuese për lëkurën me pamje të re, tretje...

0
Vera është afër, dhe kjo do të thotë se është koha të filloni t’i kushtoni vëmendje shtesë hidratimit. Meqenëse djersitemi më shumë në muajt e...

Për tretje më të mirë: Çaji i koprës kundër fryrjes

0
Shumica e njerëzve ankohen që kanë problem me tretjen dhe fryrjen, por edhe me lemzën, të cilat ndonjëherë nuk janë në gjendje të ndërpriten...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS