19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Treningut

Etiketim: treningut

A duhet vërtet menjëherë pas treningut të vrapojmë për racion proteinash?

0
Çfarë të hamë para dhe pas treningut është temë e shpeshtë diskutimi e ushtruesve, aq më parë i atyre të cilët përpiqen të arrijnë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS