9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Trenave

Etiketim: trenave

Tjetër përplasje vdekjeprurëse e trenave në Republikën Çeke

0
Autoritetet thanë se një person ka vdekur dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur nga përplasja e dy trenave në Republikën Çeke. Ky është aksidenti...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS