18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tremben

Etiketim: tremben

Barometri: Mbi 60 për qind e të anketuarve i tremben përfshirjes...

0
Tre në pesë shqiptarë (61,30%) janë të shqetësuar se Shqipëria mund të përfshihet në luftën mes Rusisë dhe Ukrainës, si pjesë e aleancës euroatlantike,...

Njihuni me shenjat e horoskopit që nuk i tremben martesës

0
Martesa është padyshim një nga hapat më të rëndësishëm në një marrëdhënie. Ka nga ata që e kanë të vështirë të lënë...

Shenjat e Horoskopit që nuk i tremben martesës

0
Martesa është padyshim një nga hapat më të rëndësishëm në një marrëdhënie. Ka nga ata që e kanë të vështirë të lënë rutinën pa...

Shenjat e Horoskopit që nuk i tremben martesës, të gatshme në...

0
Martesa është padyshim një nga hapat më të rëndësishëm në një marrëdhënie. Ka nga ata që e kanë të vështirë të lënë rutinën pa...

Verona i vendos çmim Kumbullës, tremben gjigantët e Serie A

0
Mbrojtësi shqiptar, Marash Kumbulla, është një ndër më të kërkuarit në merkaton e verës. Shtatlarti ka bërë mirë me Hellas Veronën dhe duket se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS