9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Trejsi

Etiketim: Trejsi

Mbeti pa para dhe të dashur në mes të Nju Jorkut,...

0
Pasi festoi 20-vjetorin në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ish-miss “Universe Albania”, Trejsi Sejdini është rikthyer sërish në Shqipëri. Ajo ndodhet me pushime në Jug,...

“Hajde të pasme”, Trejsi Sejdini “dogji” rrjetin me pozat e nxehta...

0
Modelja e njohur, Trejsi Sejdini, ka disa ditë që është kthyer nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe po bën pushime në Shqipëri. Përmes postimeve...

Trejsi Sejdini i vë “flakën” Instagramit, pozon me bikini dhe nxjerr...

0
Modelja Trejsi Sejdini është gjithmonë në qendër të vëmendjes, me zhurmën që krijon në rrjete sociale. Së fundmi, Trejsi na ka surpirzuar jo pak me...

Trejsi provokuese në plazh, gati nudo në foton e fundit

0
Trejsi Sejdini solli tjetër fotografi provokuese në plazh. Trejsi Sejdini ka ndarë me ndjekësit një tjetër fotografi të realizuar në plazh. Bukuroshja i kishte hequr të...

Trejsi fotografohet pa të brendshme në det

0
Trejsi Sejdini ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të cilën e realizoi buzë detit. Në atë imazh, bukuroshja shfaqet e mbështjellur vetëm me një shami,...

Provokon Trejsi Sejdini, vishet me dollarë

0
Së fundmi Trejsi Sejdini ka publikuar një foto në “Instagram”, ku shihet e veshur me një bluzë me dollarë. Kjo veshje e tregon shumë joshëse...

Trejsi fotografohet e zhveshur në vaskë, mbulon pjesët intime me gjethe

0
Trejsi Sjdini për ditëlindjen e 20-të të saj, ‘shpërbleu’ ndjekësit me fotografi joshëse në Instagram. Bukuroshja ka publikuar fotografi, në të cilat shfaqet e zhveshur...

Trejsi Sejdini tregon më shumë seç duhet me postimin e fundit

0
Trejsi Sejdini, vajza seksi e rrjeteve sociale, vijon të provokojë me postimet e saj. Së fundmi, bukuroshja ka publikuar në Instagram një foto që është...

Zbardhet dëshmia e Trejsi Sejdinit ditën e arrestimit të të dashurit...

0
Së fundmi bëhet me dije se Prokuroria e Krimeve të Rënda, ka tërhequr për hetim të gjitha dosjet e Leonard Dukës, njërit prej personave...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS