Ballina Etiketimet Treguari

Etiketim: treguari

Amazon ndalon së treguari njerëzve se çfarë kanë blerë në email

0
Duket se kompania ndërmori veprimin për të ndaluar shkrimet e emailit të përdoruesve dhe sigurimin e të dhënave në lidhje me dërgesat në Amazon. Amazon...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24