14.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tregtuesit

Etiketim: tregtuesit

Kontrolli i çmimeve, tregtuesit bëjnë kompromis me shtetin “nga halli”

0
Sulmi rus në Ukrainë dhe efekti i fortë që kjo ngjarje dha në tregjet e produkteve bazë të konsumit është shoqëruar me rritje të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS