19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tregtonin

Etiketim: tregtonin

Tregtonin mallra kontrabandë, arrestohen dy persona në Tiranë

0
Dy persona janë arrestuar në Tiranë, pasi tregtonin mallra kontrabandë. Shtetasit me iniciale J. Dh., 40 vjeçe dhe G. P., 29- vjeçe akuzohen , për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS