19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tregtohet

Etiketim: tregtohet

Kapet balena 34 metra e gjatë, dërgohet në thertore dhe tregtohet...

0
Disa peshkatarë nga Japonia që operojnë në Wada Port në Chibanga, kanë kapur një balenë gjigande. Balena ishte e gjatë 34 metra e...

Kompania e naftës Aramco do të tregtohet në bursën e Riadit

0
Gjigandi shtetëror i naftës i Arabisë Saudite “Aramco” njoftoi zyrtarisht planet për t’u tregtuar në bursën e Riad-it, në atë që mund të jetë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS