18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tregtis

Etiketim: tregtis

Hapet në Tiranë, Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë “Shqipëri-Japoni”

0
Është hapur në Tiranë Dhoma e Tregtisë  dhe Industrisë "Shqipëria po nis si një përpjekje që do i shërbejë rritjes së bashkëpunimit mes dy...

Bllokimi i tregtisë/ Shqipëria importon 2.4% të totalit të importeve ushqimore...

0
Qeveria e Kosovës me një vendim të posaçëm dje ndaloi përkohësisht eksportin e disa produkteve ushqimore në vende të rajonit dhe më gjerë.Sipas të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS