23.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tregtarit

Etiketim: tregtarit

Trupi i tregtarit polak të armëve u dogj pa e konfirmuar...

0
Të pathënat e vdekjes së 'bosit' polak që i detyrohej autoriteteve gati 50 milionë euro për një ujdi të prishur me respiratorët. Andrej Izdebski...

Protestuesit hedhin në lumë statujën e tregtarit të skllevërve në Britani

0
Turmat e protestuesve anti-racizëm të grupit Black Lives Matter rrëzuan dje statujën e bronxtë të tregtarit fisnik të skllevërve Edward Colston në Bristol, në...

Londër/ Rrëzohet statuja e tregtarit të skllevërve, përdhoset memoriali i Churchill-it!

0
Protestuesit në Bristol të Anglisë rrëzuan dhe tërhoqën zvarrë nëpër rrugë statujën e Edward Colston, tregtar skllevërish në shekullin e 17-të, i cili njihet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS