14.5 C
Tirana
E mërkurë, 28 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tregoni

Etiketim: tregoni

Tregoni kujdes ndaj këtyre zakoneve që dëmtojnë veshkat

0
Veshkat janë një nga organet jetësore të trupit dhe funksioni i tyre është të eliminojnë toksinat nga trupi përmes urinës. Duke vepruar kështu, ato...

Thellohet pandemia Covid, Manastirliu apel të rinjve: Tregoni ju kujdes të...

0
Teksa vendi po përballet me raste në rritje me koronavirus, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka një thirrje për të rinjtë. Me anë të...

Covid-19, apeli i Manastirliut për të rinjtë: Tregoni kujdes të parët...

0
Në një kohë kur vendi ynë po përballet me raste në rritje të Covid-19, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka një thirrje për të...

Alergjia nga dielli/ Çfarë duhet të dini dhe kujdesi që duhet...

0
Me ngrohjen e motit, njerëzit shpenzojnë më shumë kohë duke qëndruar në natyrë, por shumë syresh ankohen për alergjinë nga dielli. Alergjia nga dielli...

Studimi/ Gjumi i keq ndikon tek qarkullimi i gjakut, ja kujdesi...

0
Cilësia e gjumit ka një ndikim të drejtpërdrejtë në sistemin kardiovaskular të organizmit. Këtë e kanë konfirmuar shumë studime sipas të cilave, ndikimi fillestar...

Shukri Paçarada për gazetën “Bota sot”: Ju uroj për trimërinë që...

0
Ish portieri i gjeneratës së artë të klubit të futbollit Prishtina, Shukri Paçarada, tha se e admiron gazetën kombëtare “Bota sot”. Paçarada, edhe sot kujtohet...

‘Mos e tregoni asnjëherë’, ja për çfarë e ka fjalën Kiara

0
Ajo është shumë e njohur për publikun shqiptar. Është Kiara Tito ajo e cila kësaj radhe ua ka dhënë ndjekësve mundësinë që ta pyesin rreth...

7 sekretet që nuk duhet t’ia tregoni kurrë askujt

0
Jo të gjithë duhet të dinë detajet e jetës tuaj. Jo të gjithë njerëzit janë të mirë dhe jo të gjithë mund ta kuptojnë...

Çfarë nuk duhet t’u tregoni të tjerëve për partnerin tuaj?

0
Fakti që jeni me dikë që ju do dhe respekton ju bën shumë entuziastë dhe dëshironi t’i tregoni çdo gjë për atë çka ndjeni...

Çfarë nuk duhet t’u tregoni të tjerëve për partnerin tuaj?

0
Fakti që jeni me dikë që ju do dhe respekton ju bën shumë entuziastë dhe dëshironi t’i tregoni çdo gjë për atë çka ndjeni...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS