19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tregoi

Etiketim: tregoi

Komisioni i Rithemelimit reagon për Kongresin e PS: Rama i tregoi...

0
Komisioni i Rithemelimit të PD, ka reaguar për Kongresin e Partisë Socialiste.Nëpërmjet deputetit Belind Këlliçi, ato thanë se pas 9 vitesh qeverisjes, oferta që...

“Jemi për turizëm”/ Një “spiun” tregoi pallatin ku rrinte Dumani, dibrani...

0
Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me arrestimin e Nuredin Dumanit. Raportohet se "spiuni" që çoi në pranga 37-vjeçarin nga Dibra...

Tregoi gishtin e mesëm pas ndeshjes me Manchester Cityn, reagon mbrojtësi...

0
Mbrojtësi i majtë i Arsenalit, Kieran Tierney reagoi në mediat sociale për të kërkuar falje për një fotografi të tij – e cila u...

Me fjalët më të ëmbla, Olta Gixhari tregoi se kur do...

0
Në muajin maj Olta Gixhari konfirmoi lajmin e bukur se do të bëhet nënë për herë të parë. Ajo po qëndron në Spanjë me partnerin,...

Ky ishte reagimi i Valdrin Sahitit kur vëllai i tregoi se...

0
Vëllai i stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, Dekorim Sahiti, njëherazi dhe menaxheri i grupit ‘Babastars’ ka qenë pasditen e sotme në një lidhje në...

Xhensila Myrtezaj na tregoi me një foto se trendi i verës...

0
Flokë me onde të derdhura mbi shpatull dhe një look shumë natyral me një lëkurë që shkëlqen – pamja e Xhensila Myrtezajt në foton...

Modric zbërthen finalen e Cardiff-it: Zidane na tregoi pikën e dobët...

0
3 qershori 2017 ishte një nga ditët më të hidhura në historinë e fundit të Juventusit. Pak më shumë se 3 vite më parë,...

Kroati: Zidane na tregoi pikën e dobët të Juves

0
3 qershori 2017 ishte një nga ditët më të hidhura në historinë e fundit të Juventusit. Pak më shumë se 3 vite më parë,...

Basha i penduar për marrëveshjen e 17 majit: Koha tregoi që...

0
Kryetari i PD Lulzim Basha ka dalë para mediave pas takimit me aleatët duke informuar për vendimet e opozitës pas prishjes së Teatrit Kombëtar....

Shakira paska shfrytëzuar karantinën për të mirë: Sapo tregoi diplomën e...

0
Përderisa vazhdon pandemia e koronavirusit, këngëtarja Shakira ka vendosur të studiojë. Ylli i muzikës mburrej në Twitter se ka përfunduar një kurs në filozofinë antike...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS