19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tregetonte

Etiketim: tregetonte

Tregtonte ilaçe kontrabandë, arrestohet 52-vjeçari në Tiranë

0
Një 52-vjeçar është arrestuar në Tiranë, pasi tregtonte barna kontrabandë. Shtetasi me iniciale I.M., akuzohet për veprat penale “Tregtimi dhe transportimi i mallrave që janë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS