17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tre te

Etiketim: tre te

Emrat/ Dhunuan punonjësit e policisë, tre të burgosurit në Peqin rrezikojnë...

0
Tre të paraburgosurit të cilët dhunuan punonjësit e policisë në Peqin, rrezikojnë rrëgjimin 41/BIS. Shtetasit Kastriot Likja, Arlind Daja dhe Kreshnik Ibraliu do të përjashtohen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS