18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Travolta

Etiketim: Travolta

Travolta pëson edhe një humbje: Vdes gruaja e tij aktorja Kelly...

0
Ylli i Hollivudit, John Travolta këtë mëngjes theu lajmin se bashkëshortja e tij Kelly Preston kishte vdekur në moshën 57 vjeçare. Legjenda e filmit...

Travolta pëson edhe një humbje:Vdes gruaja e tij aktorja Kelly Preston

0
Ylli i Hollivudit, John Travolta këtë mëngjes theu lajmin se bashkëshortja e tij Kelly Preston kishte vdekur në moshën 57 vjeçare. Legjenda e filmit...

Gruaja e John Travolta humb luftën me kancerin, ndërron jetë në...

0
Aktorja e njohur dhe gruaja e John Travolta, Kelly Preston, ka ndërruar jetë. Në moshën 57 vjeçare, pas një lufte me kancerin, gruaja e John...

John Travolta jep autografe dhe bën selfie me pagesë

0
Nëse do të takoni John Travolta, ju mund të dëshironi të bëni një fotografi me të dhe ai mund t'ju faturojë më pas. Aktori i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS