18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Traumatizuar

Etiketim: traumatizuar

“A kam plumba në kokë?”/ I traumatizuar dhe gjakosur, pak minuta...

0
publikon sot pamje pak minuta pas atentatit që iu bë Besnik Preçit në autostraden Lezhë-Tiranë.Në pamje shihen kalimtarë të cilët i ofrojnë ndihmë. Gjithashtu...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS