18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Traum

Etiketim: Traum

Për shkak të traumës së lindjes, harroi gjuhën në të cilën...

0
Thjesht u zhdukDihet se trauma mund të lërë pasoja nga më të ndryshmet te njeriu dhe prova e vërtetë është një nënë me emrin...

Reagon spitali i Traumës: Për shtetasin hollandez, mjekët ndoqën me përpikmëri...

0
Ton Daans, ish-këshilltar i ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj për sistemet e riedukimit, i ka shkruar dje një letër të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS