18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Trashë

Etiketim: trashë

Problemet me zorrën e trashë, mjekja: Kanceri prek ata persona që...

0
Sezoni i verës sjell edhe shtim të rasteve me problem të zorrës së trashë, madje edhe tek të rinjtë. Mjekët specialist duke iu referuar...

Mos i injoroni kurrë, këto 3 shenja paralajmërojnë kancerin e zorrës...

0
Të gjithë e dimë që parandalimi është hapi i parë në mbrojtjen kundër sëmundjeve si kanceri. Prandaj dëgjojmë shpesh rekomandime të tipit bëni kontrolle...

Këshilla për të fituar flokë më ë trashë

0
Çdo femër ka dëshirë të ketë flokë më të trashë. Hollimi apo rënia e flokëve është një gjë gjenetike. Megjithatë, ka disa mënyra që...

Këshilla për të fituar flokë më ë trashë

0
Çdo femër ka dëshirë të ketë flokë më të trashë. Hollimi apo rënia e flokëve është një gjë gjenetike. Megjithatë, ka disa mënyra që...

Kokëdhimbjet te fëmijët dhe tinejxherët e trashë

0
Fëmijët dhe tinejxherët të cilët kanë mbipeshë janë të rrezikuar nga kokëdhimbjet kronike. Një studim i realizuar nga shkencëtarët amerikanë, në të cilin kanë marrë...

Hulumtimet e fundit mund të parandalojn kancerin në zorrën e trashë

0
Kanceri i zorrës së trashë, Crohn dhe sëmundjet e tjera të zorrëve mund të trajtohen më mirë, ose madje të parandalohen, falë një lidhjeje...

7 shenjat që tregojnë se zorra e trashë nuk është mirë

0
Për shkak të stilit tonë të jetesës sedentare, është bërë shumë e zakonshme që të mos ndihemi rehat me barkun ndonjëherë. Por ka simptoma...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS