18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Transportuesit

Etiketim: transportuesit

Kapen 14 emigrantë të paligjshëm në Korcë, ndalohen transportuesit

0
Policia tha se po vijon operacioni i koduar “Perimetri”, për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e dhënies së ndihmës shtetasve të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS