19.5 C
Tirana
E enjte, 28 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Transportuar

Etiketim: transportuar

U kap duke transportuar 5 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 52-vjeçari

0
Policia e Tepelenës ka arrestuar një 52-vjeçar pasi është kapur duke transportuar me automjetin e tij, kundrejt fitimit, 5 emigrantë të  paligjshëm. Po ashtu gjatë...

U kapën duke transportuar emigrantë të paligjshëm, arrestohen 2 persona në...

0
Dy persona janë arrestuar dhe një tjetër është shpallur në kërkim nga Policia e Gjirokastër, pasi janë kapur duke transportuar 7 emigrantë të paligjshëm...

U kap duke transportuar 12 m sterë dru zjarri, nis procedimi...

0
Një shtetasi i identifikuar si L. M., 52 vjeç po procedohet penalisht pasi u kap duke transportuar me automjetin kamion tip “Benz”, 12 m...

5 mijë euro për ‘kokë’/ U kap duke transportuar 6 emigrantë...

0
Një 26-vjeçar është arrestuar në Pogradec, pasi u kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm. Shtetasi me iniciale S.H., akuzohet për veprat penale “Ndihma për...

U kapën duke transportuar 7 emigrantë të paligjshëm, arrestohen dy persona...

0
Dy persona janë arrestuar në Elbasan pasi u kapën duke transportuar 7 emigrantë të paligjshëm, me 2 automjete. Shtetasit me iniciale . M., 36 vjeç...

Emri/ U kap duke transportuar emigrantë të paligjshëm, arrestohet 55-vjeçari në...

0
Një 55-vjeçar është arrestuar në Sarandë, pasi u kap duke transportuar 7 emigranët ilegalë. Shtetasi me Hasan Çelik akuzohet për veprën penale “Ndihma për kalim...

Emri/ U kap duke transportuar 26 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 24-vjeçari...

0
Një 24-vjeçar është arrestuar në Gjirokastër, pasi u kap duke transportuar 26 emigrantë të paligjshëm. Shtetasi Leonard Aliaj akuzohet për veprën penale “Dhënia ndihmë për...

Emrat/ U kapën duke transportuar 11 emigrantë të paligjshëm, arrestohen tre...

0
Tre persona janë arrestuar në Fier, pasi u kapën duke transportuar me mjetet e tyre 11 emigrantë të paligjshëm. Shtetasit Admir Derveni, Renato Jemishta dhe...

U kap duke transportuar 10 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 33-vjeçari në...

0
Një 33-vjeçar është arrestuar në Pograced, pasi u kap duke transportuar 10 emigrantë të paligjshëm. Shtetasi me iniciale I. H., banues në Peqin akuzohet për...

Emrat/ U kapën duke transportuar 11 emigrantë të paligjshëm, arrestohen tre...

0
Tre persona janë arrestuar në Korçë, pasi u kapën duke transportuar me dy makina drejt Tiranës 11 emigrantë të paligjshëm. Shtetasit ltin Xhangoli, Albert Mujo,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS