19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Transportojë

Etiketim: transportojë

Vetura e vetme që mund të transportojë objekte katër metra të...

0
Kompanitë e prodhimit të veturave, gjithnjë e më shumë po sofistikojnë markat e tyre, duke i bërë më të fuqishme dhe me shumë të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS