16.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Transportit

Etiketim: transportit

Samiti Rajonal i Transportit, Rama: Korridori Blu, brenda mandatit të tretë...

0
I ftuar në Samitin Rajonal të Transportit që mbahet në Tiranë, Kryeministri Edi Rama foli për projektet infrastrukturore që lidhin vendet e Ballkanit Perëndimor.E...

Samiti Rajonal i Transportit, Rama: Ballkani i Hapur garanton liritë jetike...

0
I ftuar në Samitin Rajonal të Transportit që mbahet në Tiranë, Kryeministri Edi Rama foli për projektet infrastrukturore që lidhin vendet e Ballkanit Perëndimor.Rama...

​Serbia nuk merr pjesë në takimin e Komiteti të Transportit në...

0
Sot në Prishtinë u zhvillua takimi i Këshillit Ministror të organizuar nga Komiteti i Transportit, ku kanë marrë pjesë ministrat e infrastrukturës nga Ballkani...

Urbanët e taksitë me shkelje, Rrugorja shënjestrën mjetet e transportit publik

0
Urbanët dhe taksitë  vazhdojnë të shkelin rregullat e qarkullimit rrugor pavarësisht numrit të aksidenteve në të cilat janë përfshirë javët e fundit.Monitorimi i policisë...

Rritja e çmimit të biletave të transportit, mësuesit në Librazhd dalin...

0
Rritja e çmimit të biletave të transportit, mësuesit në Librazhd dalin në protestë.Mësuesit e shkollave Funarës, Orenjë e Floq kanë dalë në protestë për...

Tiranë, ndërron jetë 46-vjeçarja në një mjet të transportit publik

0
Një 46-vjeçare ka ndërruar jetë në një mjet të transportit publik mesditën e sotme.Sipas informacioneve paraprake mësohet se viktima është shtetësja me iniciale M....

Përfitimet nga zgjedhja e transportit të aeroportit

0
Pavarësisht nëse po udhëtoni për tregti apo thjesht për dëshirën tuaj, të gjithë do të pajtohemi që aeroporti nuk është saktësisht një argëtim dhe...

Rihapja e transportit publik, Manastirliu del me mesazhin e fortë për...

0
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka përgëzuar mjekët dhe infermierët për punën që po bëjnë në spitalin infektiv duke shtuar se mes pacientëve me...

Shoqata e Transportit Ndërqytetas: Shteti të na ndihmojë, brenda 10 ditësh...

0
Pak ditë pas rinisjes së punës pas tre javësh ndërprerje prej pandemisë së koronavirusit, Shoqata e Transportit Ndërqytetas ka dalë në një konferencë ditën...

Rihapja e transportit publik, Shijaku: Autobusët do lahen çdo ditë, qytetarët...

0
Duke filluar nga dita e nesërme (6 korrik), transporti publik do të rifillojë nga puna pas më shumë se 3 muajve mungesë. Ajo do të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS