18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Transportim

Etiketim: transportim

Covid-19, transportim dhe varrosje të viktimave/ Refugjatë nga Venezuela punojnë si...

0
Në Peru kanë gjetur vdekjen prej COVID-19 më shumë se 5500 vetë. Transportimi dhe varrosja e të vdekurve është punë me rrezik të lartë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS