18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Transplanti

Etiketim: transplanti

Kryhet transplanti i parë i organeve të një ushtari

0
Kirurgët në Universitetin Johns Hopkins në Baltimore, SHBA kanë publikuar disa pamje nga transplanti i parë në botë i penisit dhe testikujve të një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS