16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Transparenc

Etiketim: Transparenc

Bordi i Transparencës i Shqipërisë ndryshon sërish çmimet e karburanteve

0
Bordi i Transparencës në Shqipëri ka vendosur sot çmimet e reja të karburanteve që do të hyjnë në fuqi në orën 18:00.Nafta do të...

Bordi i Transparencës vendos çmimet e reja, ja sa do të...

0
Bordi i Transparencës ka vendosur çmimet e reja të karburanteve që do të hyjnë në fuqi nga ora 18:00 e pasdites së sotme.Kështu nga...

Bordi i Transparencës vendos çmimin e ri të naftës në Shqipëri

0
Bordi i Transparencës në Shqipëri ka miratuar çmimin e ri për shitjen e naftës në vend.Nga e shtuna në orën 18:00, një litër naftë...

Bordi i Transparencës vendos çmimet e reja për naftën dhe benzinë,...

0
Bordi i Transparencës i mbledhur në datë 23 Prill 2022 vendosi çmimet e reja të shitjes së karburanteve me pakicë dhe shumicë për tregun...

Rritet sërish çmimi i karburanteve, Bordi i Transparencës merr vendimin

0
Bordi i Transparencës ka vendosur rritjen e çmimeve të naftës dhe benzinës, pas shtrenjtimit të tyre në bursat ndërkombëtare.Sipas vendimit të fundit, të marrë...

Bordi i Transparencës rishikon çmimet, ulet nafta e benzina

0
Çmimi i naftës dhe i benzinës ka pësuar sërish rënie pas vendimit të Bordit të Transparencës, i cili u mblodh ditën e sotme dhe...

Bordi i Transparencës miraton çmimet e ushqimeve bazë

0
Bordi i Transparencës dhe Monitorimit të Çmimeve të Tregtimit me shumicë/pakicë të produkteve ushqimore bazë dhe produkteve të tjera të lidhura me to, i...

Bordi i Transparencës vendos për çmimet e karburanteve! Ja me sa...

0
Bordi i Transparencës i mbledhur në datë 5 Prill 2022 vendosi çmimet e reja të shitjes së karburanteve me pakicë dhe shumicë për tregun...

Bordi i Transparencës vendos çmimet e reja të karburanteve, ja sa...

0
Ulet sërish çmimi i naftës për shitjet me pakicë, për datën 2 prill. Bordi i Transparencës ka vendosur që sot, nafta do të shitet...

Ulet lehtë çmimi i naftës në Shqipëri pas vendimit të Bordit...

0
Çmimet e naftës dhe benzinës kanë pësuar një ulje të lehtë këtë të martë pas vendimit të fundit të Bordit Kombëtar të Administrimit të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS