16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Transmetimit

Etiketim: transmetimit

Energjia, rritet tarifa e transmetimit në Shqipëri

0
Bordi i Entit Rregullator të Energjisë në Shqipëri miratoi këtë të mërkurë rritjen e tarifës së transmetimit të energjisë nga 0.75 lekë në...

Energjia, rritet tarifa e transmetimit, ERE miraton 0.85 lekë/kWh

0
Bordi i Entit Rregullator të Energjisë miratoi këtë të mërkurë rritjen e tarifës së transmetimit të energjisë nga 0.75 lekë në 0.85 lekë për...
Venus Williams pëson një mosfunksionim të veshjes gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë të “Oscars…

Venus Williams pëson një mosfunksionim të veshjes gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë...

0
Momente të ndryshme në ceremoninë e ndarjes së çmimeve "Oscars 2022" u lanë në hije pasi Will Smith tronditi audiencën dhe shikuesit në shtëpi...

Gati “Jumanji 2”, Nick Jonas zbulon datën e transmetimit

0
Ditën e sotme, artisti i njohur, Nick Jonas, lajmëroi datën e transmetimit të filmit të dytë “Jumanji”. Pas suksesit të serisë së parë, në dhjetor...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS