19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Transit

Etiketim: transit

Publikohen udhëzimet për shtetasit e Kosovës që udhëtojnë transit në shtetet...

0
Ministria e Punëve të Jashtme dhe e Diasporës, tashmë ka publikuar udhëzimet orientuese për personat qe do të udhëtojnë transit drejt Kosovës dhe nga...

Reportazh i DW/ Si eshte kthyer Shqiperia ne vend transit, per...

0
Refugjatët nga vendet e luftës apo në krizë përdorin tranzit Shqipërinë për të mbërritur në Europën Perëndimore në mënyrë të paligjshme. Ata i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS