19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Transgjinor

Etiketim: transgjinor

Babai transgjinor i motrave Kylie e Kendall, Caitlyn Jenner i tronditur pasi nuk mori një ftesë p…

Babai transgjinor i motrave Kylie e Kendall, Caitlyn Jenner i tronditur...

0
Caitlyn Jenner është 'tronditur' që nuk ka qenë e ftuar në dasmën e Kourtney Kardashian dhe Travis Barker fundjavën e kaluar."Ajo është e tronditur",...
Babai transgjinor i motrave Kylie e Kendall, Caitlyn Jenner: Jeta me Kanye West ishte e vështirë …

Babai transgjinor i motrave Kylie e Kendall, Caitlyn Jenner: Jeta me...

0
Caitlyn Jenner ka folur haptazi për atë se përse nuk kishte vetëm ditë të bukura në martesën e Kim Kardashian dhe Kanye West."Ai ishte...
Njerku transgjinor i motrave Kardashian, Caitlyn Jenner nuk u ftua në dasmën e Kourtneyt

Njerku transgjinor i motrave Kardashian, Caitlyn Jenner nuk u ftua në...

0
Caitlyn Jenner thuhet se nuk ishte e ftuar në ceremoninë e martesës së Kourtney Kardashian dhe Travis Barker, e cila u zhvillua këtë të...
I njohur për shakatë me transgjinorët – Dave Chappelle sulmohet teksa performonte shfaqjen e Netf…

I njohur për shakatë me transgjinorët – Dave Chappelle sulmohet teksa...

0
Dave Chappelle është sulmuar në skenë teksa performonte një shfaqje humori të Netflix në Los Angeles.Videoja nga ngjarja e mbrëmshme e shfaqjes "Is A...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS