16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Transformoj

Etiketim: transformoj

Aktori dhe modeli britanik Jamie Jewitt arrin ta transformojë në mënyrë të jashtëzakonshme trupin…

Aktori dhe modeli britanik Jamie Jewitt arrin ta transformojë në mënyrë...

0
Jamie Jewitt ka zbuluar se ishte një ndeshje boksi me Dan Osborne-in që nxiti vendimin e tij për të ndryshuar stilin e jetës së...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS