9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Transformimit

Etiketim: transformimit

Rama: Të parët në rajon për dixhitalizim, të bëhemi avantgarde i...

0
Nga Asambleja e PS-së, kryeministri Edi Rama tha se qeveria e tij ka bërë të mundur që Shqipëria të jetë e par anë rajon...

Rama publikon pamjet e transformimit të Piramidës në Tiranë

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka shpërndarë sot pamjet e punimeve për transformimin e Piramidës në Tiranë.Në një postim në Facebook, Rama u shpreh...

Sekreti i transformimit të Capital T, mënyra që reperi mbipeshë përdori...

0
Më datë 1 korrik, Trim Ademi, i njohur si Capital T, publikoi albumin me titull “Skulpturë”, një emër që duket se ia ka bërë...

Klinika në Rusi publikon fotot e transformimit, Arbenita ‘zhduket’ nga rrjetet...

0
Vetëm  pak orë më parë, modelja Arbenita Ismajli humbi papritur çdo gjurmë nga rrjetet sociale dhe për këtë veprim as nuk lajmëroi më herët...

Klinika në Rusi publikon fotot e transformimit të Arbenita Ismajlit

0
Vetëm pak orë më parë, modelja Arbenita Ismajli humbi papritur çdo gjurmë nga rrjetet sociale dhe për këtë veprim as nuk lajmëroi më herët...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS