9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Transferojnë

Etiketim: transferojnë

Nuk ka krizë te Man Utd, transferojnë tre lojtarë për 250...

0
Pezullimi i garave shkaku i COVID-19 ka shkaktuar një krizë të madhe financiare në futbollin botëror. Por, skuadrat e mëdha dhe të pasura, do të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS