23.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Traktatit

Etiketim: traktatit

Nisin bisedimet për ruajtjen e traktatit bërthamor mes SHBA-së dhe Rusisë

0
Shtetet e Bashkuara dhe Rusia kanë nisur të hënën bisedimet dyditore rreth marrëveshjes së tyre bërthamore të ashtuquajtur, Traktati për Zvogëlim të Armëve Strategjike,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS