18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Trajtuar

Etiketim: trajtuar

Pasojat e Covid-19, Numri i pacientëve të trajtuar me radioterapi u...

0
Pandemia Covid -19 në vitin e parë të saj (2020) për shkak të kufizimeve në lëvizje pengoi trajtimin e të sëmurëve në të gjitha...

Pasojat e Covid 19, numri i pacientëve të trajtuar me radioterapi...

0
Pandemia e Covid 19 në vitin e parë të saj (2020) për shkak të kufizimeve në lëvizje pengoi trajtimin e të sëmurëve në të...

​9 pacientë janë duke u trajtuar nga Covid-19 në ShSKUK

0
9 pacientë janë duke u trajtuar nga Covid-19 në Shërbimin Spitalor Klinik dhe Universitar të Kosovës.Nga Shërbimi Spitalor Klinik Universitar të Kosovës (ShSKUK) kanë...

Histori e çuditshme/ Mjekja: Kam trajtuar një çift që nuk dinte...

0
Një mjeke angleze ka zbuluar se dikur ka punuar me një çift, që nuk e kanë kuptuar se për të pasur fëmijë, ata duhej...

Të gjitha ilaçet natyrale në një vend: Kështu ka trajtuar sëmundjet...

0
Të gjitha ilaçet natyrale në një vend: Kështu ka trajtuar sëmundjet profetja e famshme Baba Vanga! Parashikuesja e famshme e verbër ka pasur ilaçin nga...

Pedikyrët më të bukur për të trajtuar gishtërinjtë tuaj

0
Nëse nuk e keni bërë tashmë, është koha për të prerë shiritin në sallonin tuaj të shtëpisë dhe ta trajtoni veten aty. Koha tashmë është...

Gruas myslimane i mohohet hyrja në një klub nate, thotë se...

0
Një grua myslimane thotë se u ndje e ‘poshtëruar’ dhe ‘dhunuar’ pasi iu refuzua hyrja në një klub nate, pasi kishte veshur një mbulesë. Sipas...

Afshet e nxehta në menopauzë; si duhen trajtuar dhe menaxhuar

0
Afshet e nxehta në menopauzë janë ndjesi të papritura të rritjes së temperaturës së trupit. Janë një simptomë e shpeshtë e grave që po...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS