19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Trajtojm

Etiketim: trajtojm

Shenjat e strijave, si mund t’i trajtojmë në kushte shtëpie?

0
Strijat shfaqen si pasojë e tendosjes së tepërt të lëkurës. Shenjat e shtrirjes të lëkurës zakonisht fillojnë si të kuqe ose vjollcë dhe ngadalë ndryshojnë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS