21.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Trajtojë

Etiketim: trajtojë

Shkencëtarët kanadezë: Kanabisi mund të parandalojë dhe të trajtojë Covid-19

0
Një ekip i shkencëtarëve kanadezë besojnë se kanabisi mund të ndihmojë në parandalimin dhe trajtimin e Covid-19. Studiuesit nga Universiteti i Lethbridge thanë që një...

Shkencëtarët kanadezë besojnë se kanabisi mund të parandalojë si dhe të...

0
Një ekip i shkencëtarëve kanadezë besojnë se kanabisi mund të ndihmojë në parandalimin dhe trajtimin e infeksioneve të coronavirusit. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, studiuesit nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS