18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Trajtohet

Etiketim: trajtohet

Dridhja e syrit, shkaqet dhe si mund të trajtohet

0
Nëse keni përjetuar ndonjëherë një dridhje të syrit e dini se sa e bezdisshme mund të jetë. Dridhja e syrit është një tkurrje e...

Gjithçka që duhet të dini për celulitin, çfarë e shkakton, si...

0
Ka nga ata si Kim Kardashian që u përpoqën ta eliminojnë atë me doza masive të Photoshop. Pastaj fotot e tij, të marra në...

Djersitja e tepërt në fytyrë, çfarë është kjo sëmundje dhe si...

0
Djersitja e tepruar e fytyrës, e njohur si hiperhidroza është një problem mjaft i bezdisshëm. Zbuloni cilat janë shkaqet dhe mjetet më efektive, që gjithmonë...

Probleme me diarrenë? Zbuloni nga se shkaktohet dhe si mund të...

0
Diarreja është një problem i shpeshtë që në pjesën më të madhe të rasteve ndalon vetë. Mjekët thonë se mund të ndodh si një...

Holanda e prerë ndaj Shqipërisë: Të trajtohet e ndarë nga Maqedonia

0
Holanda kërkon që Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut të trajtohen të ndara sa i përket hapjes ose jo të negociatave me...

Holanda e prerë ndaj Shqipërisë: Të trajtohet e ndarë nga Maqedonia...

0
Holanda kërkon që Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut të trajtohen të ndara sa i përket hapjes ose jo të negociatave me...

Holanda e prere ndaj Shqiperise: Te trajtohet e ndarë nga Maqedonia...

0
Holanda kërkon që Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut të trajtohen të ndara sa i përket hapjes ose jo të negociatave me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS