14.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Trajtohen

Etiketim: trajtohen

​230 pacientë trajtohen në Klinikën Emergjente

0
Klinika Emergjente e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës vazhdon të mbetet klinika më e ngarkuar me pacientë.Sipas një njoftimi të Shërbimit Spitalor Klinik dhe...

​3 pacientë me COVID-19 po trajtohen me oksgjienoterapi

0
Shërbimi Spitalor Klinik Universitar i Kosovës (ShSKUK) ka njoftuar se 2 pacientë janë të konfirmuar me COVID-19 dhe 4 të tjerë me post-COVID-19.Ndërkohë që...

Tetë pacientë po trajtohen nga COVID-19 në spitale

0
Shërbimin Spitalor Klinik dhe Universitar të Kosovës, ka njoftuar se aktualisht po trajtohen 8 pacientë nga COVID-19.Sipas njoftimit thuhet se gjashtë pacientë janë të...

​Vetëm 5 pacientë me COVID-19 po trajtohen në klinika

0
Pesë pacientë të konfirmuar me Covid-19 dhe 2 të tjerë post-Covid-19, janë duke u trajtuar në kuadër të klinikave dhe spitaleve të përgjithshme.Sipas njoftimit...

​Shtatë pacientë me COVID po trajtohen në QKUK dhe spitale rajonale

0
Tetë pacientë janë të shtrirë për tretman mjekësor nga COVID-19, në kuadër të klinikave të QKUK-së dhe spitaleve të përgjithshme.Prej tyre, 7 janë të...

Në ShSKUK po trajtohen shtatë pacientë me COVID-19

0
Në Shërbimin Spitalor Klinik dhe Universitar të Kosovës po trajtohen shtatë pacientë të konfirmuar me COVID-19.Po ashtu në trajtim janë edhe tre pacientë post-COVID-19.Me...

11 pacientë me Covid-19 po trajtohen në ShSKUK

0
Në Shërbimin Spitalor Klinik dhe Universitar të Kosovës po trajtohen 11 pacientë nga COVID-19.  Prej tyre pesë të  konfirmuar me COVID-19 pozitivë  dhe gjashtë...

SHSKUK: Pesë pacientë me Covid-19 po trajtohen në QKUK dhe spitale

0
Shërbimi Spitalor, Klinik, Universitar i Kosovës ka njoftuar se vetëm pesë pacientë të konfirmuar pozitiv me Covid-19 janë duke u trajtuar në QKUK dhe...

​ShSKUK: Po trajtohen 11 pacientë nga Covid-19

0
11 pacientë po trajtohen nga Covid-19 në klinikat Covid-19 në QKUK dhe spitalet e përgjithshme. 7 pacientë të konfirmuar me Covid-19, 4 post- Covid-19.Me...

​Në SHSKUK po trajtohen 8 pacientë me COVID-19

0
Në Shërbimin Spitalor Klinik dhe Universitar të Kosovës (SHSKUK) po trajtohen tetë pacientë me koronavirus dhe tre të tjerë post-COVID.Me oksigjeno-terapi janë gjashtë pacientë,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS