19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Trajtimet

Etiketim: Trajtimet

Shenjat e ankthit të moshës së mesme dhe trajtimet e duhura

0
Shumëkush e konsideron si fillimin e vërtetë të jetës por për shumë të tjerë është fillimi i një cikli të mbushur me ankth, stres...

Ankthi pas moshës 40 vjeç/ Shenjat emocionale si dallohet dhe trajtimet...

0
Shumëkush e konsideron si fillimin e vërtetë të jetës por për shumë të tjerë është fillimi i një cikli të mbushur me ankth, stres...

Trajtimet e thjeshta natyrore për hidratimin e duhur të flokëve

0
Flokët e thatë janë një problem që prek shumë njerëz, shpesh për disa arsye, flokët janë pa shkëlqim. Kjo ndodh si për shkaqe të...

Trajtimet e heries diskale në mënyrë natyrale

0
Hernia diskale zakonisht ndodh si rezultat i konsumimit gradual të degjenerimit të shtyllës kurrizore. Me kalimin e kohës disqet e shtyllës kurrizore humbasin një pjesë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS