17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Trajnim

Etiketim: trajnim

Pas problemeve për kriterin profesional, prokurorja dërgohet për trajnim në Magjistraturë

0
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit vendosi të pezullojë për një vit nga detyra prokuroren e Shkodrës, Marsida Frashëri dhe e dërgoi atë për të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS