9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Trailer

Etiketim: trailer

Publikohet ‘trailer’-i i pjesës së dytë të filmit “365 Days”

Publikohet ‘trailer’-i i pjesës së dytë të filmit “365 Days”

0
Vazhdimi i shumëpritur i filmit 365 Days" të Netflix më në fund ka një datë të publikimit teksa u lansua edhe 'trailer'-i i tij.Pjesa...
Në ‘trailer’-in e ri të “The Kardashians”, Kourtney dhe Travis Barker zbulojnë se po planifikojnë…

Në ‘trailer’-in e ri të “The Kardashians”, Kourtney dhe Travis Barker...

0
Kourtney Kardashian dhe Travis Barker përkundër aludimeve të shumta janë duke planifikuar të rrisin familjen e tyre.Në një trailer të ri për serialin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS