19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tragjedive

Etiketim: tragjedive

SHBA/ Protestat aktuale, rezultat i organizimit dhe tragjedive ndër vite

0
Një muaj pasi afrikano-amerikani, George Floyd vdiq në duart e policisë në Minesota, protestat kundër brutalitetit të policisë dhe për drejtësi sociale, janë përhapur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS