9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Trafikuan

Etiketim: trafikuan

Trafikuan me postë kanabisin nga Anglia, arrestohen dy persona në Tiranë

0
Dy persona janë arrestuar në Tiranë, pasi trafikuan me anë të postës pako me kanabis. Shtetasit me iniciale A.Gj.,34 vjeç, dhe F., 64 vjeçe, akuzohen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS