19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Trafikimi i emigranteve

Etiketim: Trafikimi i emigranteve

Trafikimi i qenieve njerëzore, Meta kërkon hetim, ndjekje penale dhe dënim...

0
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka kërkuar sot hetim, ndjekje penale dhe dënim për trafikantët edhe çdo zyrtar bashkëpunëtor të përfshirë në trafikimin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS